Podłogi w domu

Czym są wylewki prysznicowe?

Nowoczesna łazienka często urządzona jest w stylu minimalistycznym. Oznacza to redukcje wszystkich elementów do minimum. Przestronna i uporządkowana łazienka staje się miejscem relaksu oraz wygody. Do aranżacji minimalistycznej łazienki wykorzystuje się proste elementy armatury, a jedną z nich jest wylewka prysznicowa. Wylewkę montuje się w dowolnym miejscu – to zwykle niewielki produkt bez zbędnych dodatków.

Wylewka prysznicowa do nowoczesnej łazienki

W nowoczesnych pomieszczeniach montuje się armaturę w kolorze złota, miedzi, czerni lub srebra. Wszystkie elementy powinny się ze sobą idealnie komponować, aby wnętrze było przejrzyste, harmonijne i minimalistyczne. W takim pomieszczeniu unika się zbędnych akcesoriów i dodatków. Wylewka prysznicowa jest rozwiązaniem idealnym do wnętrz surowych, w których liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Wylewki montuje się w dowolnym miejscu, dają one ogromne możliwości aranżacji przestrzeni, zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Wylewki prysznicowe zapewniają estetyczny montaż, nie zawierają zbyt dużej przestrzeni i są bardzo łatwe do utrzymywania w czystości. Dostępne są produkty o różnym wykończeniu, pasują także do klasycznych i industrialnych wnętrz. W sprzedaży w sklepie internetowym Corsan – https://corsan.pl/pol_m_Produkty_Moduly-prysznicowe_Wylewki-prysznicowe-242.html dostępne są także wylewki sufitowe, które coraz częściej można spotkać również w hotelach lub w salonach SPA.

Wylewki prysznicowe i wannowe

Wśród wylewek prysznicowych wyróżnia się zarówno produkty o pięknych kształtach, jak i proste, surowe wylewki. Warto dopasować wylewkę do swojego wnętrza, dzięki temu uzyska się harmonijną całość, co zdecydowanie wpłynie na wykończenie pomieszczenia. Inwestorzy, którzy posiadają prysznic oraz wannę, mogą zdecydować się na tę samą linię wylewek. Wylewka do deszczowni może zostać zamontowana pod tynkiem w suficie lub na ścianie – na dowolnej wysokości. Wylewki prysznicowe dostępne są w wielu długościach, warto również zwrócić uwagę na szerokość produktu oraz na sposób montażu. Niektóre wylewki zostały wyposażone w aerator, który pozwala na oszczędzanie wody.

Wysokiej jakości produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, mają gwarancję producenta. Z montażem wylewki prysznicowej poradzi sobie każdy doświadczony hydraulik. Duża gama produktów daje możliwość dopasowania poszczególnych elementów do swoich potrzeb. Dzięki temu inwestorzy nie muszą kupować całych zestawów prysznicowych, a jedynie wybrane przez siebie elementy. Wylewki prysznicowe to idealny sposób na stworzenie nowoczesnej łazienki, która stanie się miejscem relaksu.