Meble dla domu

Jak urządzić domowe, a jednocześnie funkcjonalne biuro?

„Uporządkowane biuro, uporządkowany umysł” – faktycznie jest to prawda. Na dodatek taka, którą odkrywamy zwłaszcza teraz, zobowiązani w większości do pracy zdalnej w domowych warunkach. Kiedy zaczynasz zajmować się projektami, terminami i pozycjami na liście rzeczy do zrobienia w domowym biurze, czyste i dopracowane miejsce do pracy może tylko poprawić Twoją wydajność. Pozbycie się bałaganu może również złagodzić niepokój – możesz więc skupić się na pracy zamiast na czyszczeniu.

Aby zapobiec gromadzeniu się bałaganu i utrzymać wszystko na swoim miejscu, może pomóc mieć kilka systemów organizacyjnych, zanim usiądziesz przy biurku. Nie wolno też zapomnieć oczywiście o samym biurku! To musi być wygodne i zapewniać swobodną pracę. Akcesoria, niezależnie od tego, czy jest to szafka na dokumenty, kosze, czy inny niesamowicie genialny sposób organizacji, którego nigdy nie rozważałeś, te pomysły zainspirują cię do zorganizowania domowego biura raz na zawsze. Sprawi, że poczujesz się znacznie spokojniej i będziesz gotów zmierzyć się z każdym projektem, który nadejdzie.

Zaopatrz się… w doskonałe biurko!

Kiedy zaczynasz organizować biuro, jest jedno miejsce, od którego powinieneś zacząć – biurko. Cały dzień siedzenia w jednej pozycji nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego warto postawić na… biurko z regulowanym blatem! Takie modele ma w swojej ofercie firma Mikomax Smart Office, która dysponuje biurkami z regulacją wysokości blatu. Należą do nich modele Stand UP R, Stand UP, Balance oraz Nest. To stylowe meble, które nadają się nie tylko do zastosowania w biurze. Doskonale wkomponują się w każdą domową przestrzeń. Przykładowo – biurka Nest to ergonomiczne modele, które posiadają niezależny, w pełni opatentowany przez firmę Mikomax system do regulacji wysokości blatu. Całość odbywa się mechanicznie i jest bardzo wygodna.

Podobają Ci się rozwiązania Mikomax? Sprawdź pełną ofertę: https://mikomaxsmartoffice.com/pl/

biuro

Posiadanie własnego biurka, nawet w swoich czterech ścianach, pozwala na wydajną pracę. Wyodrębnienie strefy, w której można skupić się na swoich zadaniach jest niezwykle ważne. Dlatego też biurko z płynną regulacją wysokości blatu może okazać się strzałem w 10. Czemu? Przede wszystkim wpływa ono na ergonomię pracy. W zależności od potrzeb lub chęci można unosić lub opuszczać blat, pracować na siedząco lub stojąco, co znacznie odciąża kręgosłup. Co więcej, biurka Mikomax z regulowaną wysokością blatu to rozwiązanie dedykowane nie tylko dorosłym, ale również dorastającym dzieciom.

Postaw na dodatki, które pomogą zorganizować Twoją pracę

Kiedy potrzebujesz rozpocząć pracę w domowym zaciszu… warto zorganizować sobie w nim odpowiednią przestrzeń. Biurko oznacza wiele, ale jeszcze  nie wszystko! Wykonanie dedykowanego biura w domu nie tylko zapewnia miejsce do skupienia się na pracy. Odpowiednie biuro domowe może również zwiększyć wydajność, inspirować i pobudzać kreatywność. Podczas gdy laptop na stole w jadalni technicznie liczy się jako miejsce do pracy, pokój lub kącik przeznaczony specjalnie do tego celu może pomóc Ci się skoncentrować i stworzyć wyraźne rozgraniczenie czasu pracy i zabawy.

Tworzymy systemy, które pozwolą całkowicie spersonalizować przestrzeń do pracy w domowym zaciszu. Oprócz biurka, przy którym możesz wygodnie siedzieć lub stać, niezwykle ważne są także dodatki. Co jeszcze przyda się w mieszkaniu?

biuro

Szafki i kontenery, w których można swobodnie przechowywać materiały

Każda praca jest inna, zaś praca biurowa zawsze wiąże się ze stertą kartek, notatek, papierów i długopisów. Żeby nie zagracać przestrzeni, warto zainwestować m.in. w szafki i kontenery, służące do przechowywania. Pozwalają zagospodarować przestrzeń w zupełnie inny sposób. Kontenerki można sprytnie ukryć pod biurkiem, a same w sobie są kompaktowym i bardzo elastycznym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia.

Nie możesz sobie pozwolić na to, by pracować w innym, dedykowanym pomieszczeniu? Odseparuj się, stosując ścianki biurowe! Dzięki nim można zadbać o prywatność w miejscu pracy, a dodatkowo pełnią znakomitą rolę akustyczną. Przy okazji są bardzo estetyczne.