Informacje

Jak zaaranżować swój salon przy pomocy zdjęć?

Wywoływanie zdjęć online to w obecnych czasach niezwykle popularna usługa internetowa. Przyczyna jest prosta. Dzieje się tak, dlatego że gromadzimy setki zdjęć w telefonie, czy też na dysku komputerowym, o których zapominamy. Aby ocalić nasze fotografie od zapomnienia, należy je wydrukować i efektownie wyeksponować. 

W jaki sposób możemy użyć papierowych odbitek do aranżacji wnętrz?

Zdecydowanie papierowe zdjęcia dostarczają nam dużo więcej radości niż zdjęcia cyfrowe. Właśnie dlatego warto w ciekawy i pomysłowy sposób użyć ich do dekoracji swojego mieszkania. 

Oto kilka propozycji:

  • Wydruki XXL, wydruki panoramiczne lub kwadratowe to niezwykle ciekawy pomysł na efektowne wyeksponowanie swoich zdjęć i jednocześnie interesujące zaaranżowanie przestrzeni wokół nas. Taka galeria na ścianie z całą pewnością będzie przykuwała uwagę, a kolorystyka wybranych fotografii może także współgrać z umeblowaniem. Eleganckie ramy, a nawet antyramy z odpowiednio dobranym passepartout dodadzą Twoim fotografiom głębi i uroku.
zdjęcia cyfrowe
  • Jeżeli na ścianach brakuje Ci miejsca, to świetnym rozwiązaniem będzie wybór albumu fotograficznego z ozdobną oprawą i wywołanie zdjęć w standardowych formatach takich jak 9X13 cm lub 10X15 cm. Takie formaty można także umieścić w odpowiednich ramkach i wyeksponować je na komodzie lub na kominku. Jeżeli wybierzemy wyjątkowe ujęcia to nie tylko będą stanowiły one ozdobę naszego mieszkania, ale także będą wzbudzały ciepłe uczucia każdego dnia.
  • Z kolei, jeśli nie preferujesz przeglądania zdjęć w albumach fotograficznych, to możesz pokusić się na zrobienie ze swoich zdjęć plakatu, albo kolażu. Warto wydrukować go w odpowiednim formacie, na wybranym papierze fotograficznym Najczęściej jest to papier matowy, ponieważ nie odbija światła i dobrze prezentuje się na ścianie. Jeśli więc chcesz w oryginalny sposób wyeksponować i uwiecznić niepowtarzalne momenty ze swojego życia, to jest to doskonała propozycja. 
  • Kolejnym interesującym rozwiązaniem jest fotokalendarz. W związku z tym możesz na okładkę oraz do każdego miesiąca dopasować odpowiednie zdjęcie lub też wybrać tylko jedno do kalendarza jednostronnego. Wybór oraz kompozycja, tematyka, czy też kolorystyka zależą tylko od Ciebie.

Udekorowanie mieszkania fotokalendarzem z własnymi zdjęciami to również oryginalny pomysł. 

  • Papierowe odbitki zdjęć mogą również stanowić niepowtarzalny prezent dla kogoś bliskiego. Koszulki, kubki do gorących napojów, torby, poszewki, czy też puzzle z wybranym przez nas zdjęciem, to idealny pomysł na prezent. Dlatego też w internetowym fotolabie możesz zamówić nadruk wyjątkowego ujęcia lub przygotowanej przez Ciebie grafiki, czy też napisu. Taki spersonalizowany przedmiot z pewnością ucieszy każdego.

Odbitki online to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Polecamy i życzymy wiele kreatywnych pomysłów!