Meble dla domu

Meble z drewna litego na zamówienie

Urządzając mieszkanie trudno Ci dopasować odpowiednie meble? Brakuje Ci miejsca w salonie, żeby wstawić wymarzony stół? Nic straconego. Możesz zaprojektować meble dopasowane do Twoich potrzeb, a producent wykona je dla Ciebie! Podpowiadamy, w jaki sposób zamówić meble z drewna litego.

Meble dopasowane do Twoich potrzeb

Czy zdarzyło Ci się, że nie kupiłeś pięknego stołu lub komody tylko dlatego, że rozmiar się nie zgadzał? Wiele osób urządzających swoje mieszkanie mierzyło się z takimi problemami. Na pozór doskonały stół okazał się zbyt duży? Piękna loftowa komoda nie mieści się w pokoju? Nic straconego. Dla osób poszukujących idealnie dopasowanych mebli istnieje na szczęście doskonałe rozwiązanie. Na stronie internetowej producenta mebli na zamówienie Rawood bez problemu zamówisz meble „szyte na miarę”. Dzięki temu możesz wybrać istniejące projekty i dostosować je do swoich potrzeb lub stworzyć je według swojego pomysłu.

Dostosuj projekt

Jeśli znajdziesz mebel, który zechcesz kupić, jednak okaże się on zbyt duży lub wolisz, żeby wybrany sprzęt był nieco większy, wystarczy zgłosić się do producenta. Szeroki wybór produktów pozwoli Ci zainspirować się i wybrać pasujące Ci meble. Potem wystarczy je tylko dostosować do Twoich potrzeb. Cały proces jest bardzo prosty! Kiedy już dokonasz wyboru mebla skontaktuj się z producentem – na podstawie Twojej prośby projekt zostanie dostosowany i wykonany dla Ciebie. Przed zakupem warto także sprawdzić jak meble będą prezentowały się w Twoim wnętrzu – wystarczy zamówić próbki kolorów drewna!

Zaprojektuj swoje meble!

Nie musisz być zdolnym architektem czy projektantem, żeby zaprojektować własne meble. Zamówienie mebli dostosowanych do Twoich potrzeb to bardzo prosty proces, z którym każdy sobie poradzi. W praktyce wystarczy jedynie odręczny rysunek, zdjęcie lub poglądowa grafika mebla wraz z wymiarami, który Cię interesuje. Wystarczy, że wyślesz swój pomysł, a na tej podstawie projektanci z firmy Rawood stworzą dla Ciebie indywidualny szkic oraz wycenę. Jeśli zaakceptujesz propozycję, możesz nanieść jeszcze ewentualne poprawki. Jeżeli projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, projektanci wezmą się do pracy i niedługo później otrzymasz swój idealny mebel stworzony na zamówienie.

Zamów co tylko chcesz

W ten sposób możesz zamówić każdy mebel. Oferta dotyczy stołów drewnianych, barków, regałów i witryn, a także mebli biurowych. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, lub chciałbyś zainspirować się dotychczasowymi pracami, warto zajrzeć na stronę internetową producenta mebli na zamówienie. Jest to niezbity dowód na to, ile wyobraźni mają klienci! Dziesiątki realizacji pokazują także, z jakim zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy projektanci, do których trafiają pomysły klientów. Nie czekaj i już dziś także Ty zaprojektuj i zamów swoje wymarzone meble z drewna litego na wymiar.