Podłogi w domu

Płytki gresowe Cerrad Batista – elegancja we wnętrzu

Imitujące beton płytki gresowe Cerrad Batista to propozycja dla wymagających estetów. Jest to bardzo wytrzymały produkt rodzimego producenta. Matowe płytki prezentują się zjawiskowo zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Zgodnie z najnowszymi trendami gres dekoruje nie tylko kuchnie i łazienki, ale także salony, przedpokoje, biura, czy też eleganckie pomieszczenia użyteczności publicznej.

Zalety płytek gresowych Cerrad Batista

Wysokogatunkowe płytki z linii Batista odznaczają się wyjątkową trwałością oraz odpornością na ścieranie i wszelkie uszkodzenia oraz zarysowania. Jest to materiał odporny na wilgoć i z tego względu bardzo doceniany w łazienkach i kuchniach. Decydując się na gres wysokiej jakości dokonujemy długoterminowej inwestycji. Taka ozdoba ścian i podłóg przez wiele lat prezentować się będzie w stanie niezmienionym.

Gres jest bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowo kolekcja Batista w odcieniach modnej i neutralnej szarości jest bardzo praktyczna. Wszelkie niedoskonałości w postaci na przykład niewielkiego stopnia zakurzenia nie są widoczne dla oka. Warto również dodać, że matowe płytki Batista posiadają właściwości antypoślizgowe i idealnie nadają się na wykończenie podłóg.

Płytki Batista – najmodniejsze aranżacje

Współczesnym trendem są prostokątne płytki gresowe wielkoformatowe, które znaleźć można także w linii Batista. Architekci podkreślają, że wielkie formaty optycznie powiększają przestrzeń. Dodatkowo sprawiają, że wnętrze nabiera ekskluzywnego, designerskiego charakteru.

Unikalna, stworzona na wzór betonu kolekcja Cerrad Batista olśniewa rozmaitymi odcieniami szarości. Linia Dust to rozświetlające, jasno szare płytki. Z ich udziałem stworzyć można na przykład modernistyczną, niepowtarzalną stylizację skandynawską. Szarość to neutralna, spokojna i minimalistyczna barwa, którą z powodzeniem łączyć można nawet z bardziej dynamiczną kolorystyką.

Stonowane płytki gresowe Batista Marengo zachwycają nieco ciemniejszym odcieniem szarości. Będą doskonale współgrać z każdą, modną aranżacją industrialną. Hitem są dziś eleganckie łazienki projektowane w ciemnej, kameralnej kolorystyce. Szare płytki gresowe stworzą tutaj zgrany duet z ciemnobrązowym wykończeniem imitującym drewno. Nie zapominajmy o punktowym, nastrojowym oświetleniu takiego wnętrza.

Jak sama nazwa wskazuje płytki Batista Desert kuszą ciepłym, piaskowym klimatem. Pasują idealnie chociażby do ekologicznych przestrzeni urządzonych w barwach ziemi. Odnajdą się świetnie również w eklektycznym, super modnym, luksusowym stylu modern classic.