Informacje

Zakwaterowanie pracowników budowlanych zza granicy

Zazwyczaj każdy pracuje w jednym, konkretnym obszarze. Jednak czasami się zdarza, że trzeba wysłać pracowników w delegację do innego miasta lub kraju, aby mogli tam pełnić swoje obowiązki i reprezentować firmę. W przypadku kiedy pracownik lub pracownicy są wysyłani na dłuższy okres czasu, trzeba zapewnić miejsce, w którym będzie mógł mieszkać i odpoczywać po wykonaniu dziennych obowiązków. Trzeba pamiętać o spełnieniu wszystkich warunków, aby każdy pracownik miał zapewniony spokój i pełny komfort po godzinach pracy. 

Czym są kwatery pracownicze

W momencie kiedy trzeba wysłać w delegację pracowników lub chce się, aby przez konkretny okres mieli bliżej do miejsca pracy, można wynająć pokoje gościnne. To samo dotyczy się sytuacji kiedy firma wysyła pracowników na budowę. Jeżeli wyjazd na delegację do innego miasta będzie na dłuższy okres czasu, budowy zazwyczaj są dłuższym pobytem, trzeba zadbać o odpowiednie zakwaterowanie dla pracowników w Krakowie. Każdorazowo kiedy wysyła się pracownika poza teren, w którym zazwyczaj pracuje, trzeba zapewnić hotel pracowniczy. Warto zadbać, aby wybrane miejsce posiadało bezpłatny parking lub aby było dobrze skomunikowane. Dzięki temu pracownicy nie będą tracić czasu na dojazdy i nie trzeba będzie się martwić o punktualność. 

Wybierając kwatery

Wiele osób wyobrażając sobie kwatery pracownicze, widzi łóżka jako więzienne prycze, niskie warunki sanitarne, kiepską jakość wyposażenia. Jednak jest to bardzo mylne wyobrażenie. Pracownicy nieustanie oczekują lepszych warunków i muszą mieć dostęp do ważnych elementów wyposażenia. Między innymi takich jak pralnia z suszarnia, dobry internet, kompletnie wyposażona kuchnie lub inne dostępne miejsce, w którym będzie można spożyć posiłek, toaleta, część sypialniana z umeblowaniem. Takie zakwaterowanie dla pracowników w Krakowie nie jest atrakcyjne tylko ze względów finansowych. Jest to idealne miejsce, które zapewni pracownikom odpoczynek i miejsce, w którym będzie można zadbać o wszelkie potrzeby. W Polsce od wielu lat przybywa coraz więcej pracowników z zagranicy, dlatego hotele pracownicze są idealnie przeznaczonym dla nich miejscem. 

Dobry kwaterunek 

Pracownicy przebywający w delegacji, łącznie z zagranicznymi, chcą korzystać z dobrodziejstw cywilizacji. Dlatego dobry hotel musi być podłączony pod kablówkę i posiadać dostęp do Wi-Fi, dzięki temu wszyscy mieszkańcy są połączeni ze światem. Dobre miejsca zakwaterowanie mają świetną lokalizację i otoczenie. Dobrze jest jeżeli okolica dostarcza szeregu możliwości spędzenia czasu po godzinach pracy. Park lub inny zielony teren pozwoli wyciszyć się po pracy i nieco odpocząć. W pobliżu muszą znajdować się restauracje, puby i różne sklepy. Dzięki temu pracownik będzie mógł zrealizować zakupy i zażyć odrobiny rozrywki. Wszystkie te warunki spełnia Draggo House, mieści się w doskonałej lokalizacji, ścisłym centrum Krakowa. Dzięki temu istnieje szybka możliwość dojazdu do miejsca pracy, odpoczynku w zielonych terenach jak i dawkowanie rozrywki.