Dekoracje

Dekoracje bożonarodzeniowe – idealny wybór do kuchni i nie tylko!

Szwedzka firma DUKA to nie tylko wyposażenie kuchni (znane garnki, rondle, czy wolnowary). To także wiele innych ciekawych produktów, które warto mieć w domu. Doskonałym tego przykładem są dekoracje bożonarodzeniowe. Marka oferuje szereg wyjątkowych propozycji, które pomogą wprowadzić do wnętrz ten wyjątkowy, majestatyczny nastrój świąt.

1. Krótka historia firmy DUKA

2. Rodzaje dekoracji od marki DUKA

3. Dekoracje świąteczne z różnego materiału

4. Różna barwa i wymiary – sprawdź dekoracje bożonarodzeniowe DUKA!

Krótka historia firmy DUKA

Nasz artykuł zaczniemy od skróconej historii firmy DUKA, bo jest o czym pisać. Szwedzki producent istnieje na rynku już od 100 lat. Na początku był to niewielki sklep z artykułami do kuchni. Otworzył go Hjalmar Blomkvist w 1920 roku. Już po kilku latach sklep był jednym z najchętniej odwiedzanych w regionie. Założyciel postanowił więc nieco rozwinąć firmę, zainwestował w nowe produkty, które również okazały się sprzedażowym sukcesem. Dziś firma DUKA jest jedną z najchętniej wybieranych na całym świecie. W swojej ofercie ma zarówno wyposażenie, akcesoria, tekstylia, jak i dekoracje bożonarodzeniowe. Wszystko za sprawą dewizy firmy, która brzmi Kitchen Life i oznacza kuchnię rodzinną, przyjazną, która łączy domowników każdego dnia!

Rodzaje dekoracji od marki DUKA

Święta to magiczny i wyjątkowy czas. Stąd symboliczne dekoracje bożonarodzeniowe, które idealnie oddają charakter tego okresu i pozwalają go przeżyć w jeszcze bardziej radosnym nastroju. Zastanawiasz się, na jakie dekoracje świąteczne możesz postawić, wybierając ofertę marki DUKA? Są to na przykład bombki, figurki, wieńce, lampiony i zawieszki. Bombki dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że możliwe jest ich dopasowanie do ogólnego stylu pomieszczenia, czy wystroju choinki. 

W świątecznych kolekcjach znalazły się również niezwykle urocze i radosne stojące laleczki ubrane w świątecznym stylu oraz ozdobne choinki. Nie da się jednak ukryć, że to elementy wiszące, które zostaną umieszczone na choince, żyrandolu, czy w stroikach, są główną grupą produktów na święta w ofercie firmy DUKA. Ta jest ogromna, przekonasz się o tym, sprawdzając dekoracje bożonarodzeniowe pod wskazanym linkiem.

Dekoracje świąteczne z różnego materiału

Szwedzki producent nie ogranicza się do produktów z jednego materiału. Swoje wyroby wytwarza z różnych tworzyw, z przeważającym udziałem drewna. Dlaczego? Ponieważ jest to materiał naturalny, bezpieczny, a przy tym trwały. Nawet niewielkie i lekkie elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jak możesz się domyślić, drewno nie jest jednak jedynym materiałem wykorzystywanym do produkcji dekoracji bożonarodzeniowych przez szwedzką firmę – często jest to także drut. Wykonane z niego piękne, eleganckie dodatki, czy zawieszki dopełnią aranżację pomieszczeń, czy samej choinki i pomogą stworzyć nowoczesne dekoracje. Laleczki wykonano zaś z bezpiecznej i trwałej bawełny, drewna i poliestru. Co ciekawe, nawet na taki element jak niewielka lalka, producent oferuje gwarancję trwającą 24 miesiące od daty zakupu!

Różna barwa i wymiary – sprawdź dekoracje bożonarodzeniowe DUKA

Oferta marki DUKA jest naprawdę ogromna, jeśli chodzi o dekoracje na święta. Oprócz różnorodności dodatków, warto podkreślić możliwość wyboru wielu barw, czy wymiarów dekoracji. Weźmy pod lupę na przykład lalki na magnes lub te z zawieszką dostępne w wymiarach 10 lub 32 centymetry. Różnią się od siebie również barwą – do wyboru jest kilkanaście kolorów, tych jasnych oraz nieco ciemniejszych. 

Również dekoracje bożonarodzeniowe z drewna, takie jak choinki, czy gwiazdki mają różne barwy i wymiary. Większość jest ma naturalne wykończenie, jednak nie brakuje również innych wariantów. Wszystko po to, aby klienci mogli dobrać rozwiązanie idealnie pasujące do wystroju oraz stylu kuchni, pokoju i salonu! Dekoracje na święta firmy DUKA są też w zróżnicowanych cenach, dzięki czemu masz możliwość dobrania elementów, jakie Ci odpowiadają, również finansowo. Czekają na Ciebie dekoracje z różnych kolekcji – sprawdź, co dokładnie!