Meble dla domu

Jak stworzyć nowoczesny wystrój wnętrza w oparciu o klasyczne inspiracje?

Nowoczesny wystrój wnętrz charakteryzuje się prostotą kształtów, niewielką ilością eksponowanych dekoracji oraz starannym doborem elementów wyposażenia, dopasowanych na zasadzie uzupełnienia lub kontrastu. Wystrój wnętrz nowoczesnych często inspirowany jest klasyką, stanowiącą podstawę dobrego smaku, przemyślanych kształtów i wzorów oraz wysokiej jakości materiałów. Twórz nowoczesne aranżacje, zachwycające designerskimi kompozycjami. Co musi się w nich znaleźć?

Wybierz styl aranżacji, w którym poczujesz się dobrze

Nowoczesny wystrój wnętrz opiera się głównie o innowacyjne rozwiązania, futurystyczne, asymetryczne kształty i gładkie powierzchnie, odbijające światło. Nie oznacza to jednak, że jego wyznaczniki oraz klasyczne inspiracje są jedynymi składowymi, mogącymi cieszyć się mianem nowoczesnych elementów aranżacji. We wnętrzach modernistycznych liczy się unikalność, kreatywność i prostota. Jeśli zatem Twoje pomieszczenie utrzymane jest w monotematycznej nowoczesności, możesz dodać do niego składnik, który nada mu odrobiny Twojego charakteru. Pragniesz mieszkać w nowoczesnym wnętrzu, jednak nie jesteś fanem minimalizmu? Samodzielnie dopasuj dodatki, dzięki którym wystrój wnętrz zyska Twój indywidualny charakter.

Dodatki, nadające aranżacji unikalnego charakteru

Krzesła są tym, co dopełnia aranżacje wnętrz. Wybierając krzesła nowoczesne, designerskie, o klasycznym motywie przewodnim decydujesz się na stworzenie aranżacji wyjątkowej, zachwycającej w każdym detalu. Dobieraj dodatki, wyróżniające się nowoczesnym kształtem i otocz stół nowoczesnymi, efektownymi krzesłami, precyzyjnie wykonanymi z drewna. Nie zapomnij o odpowiednim doborze oświetlenia, które tworzy efekt wystroju wnętrza. 

Nowoczesne krzesła w Twoim wnętrzu

A-165 Fammeg to nowoczesne krzesło, zasługujące na szczególną uwagę wielbicieli nowoczesnych aranżacji wnętrz, w  których dominuje prostota i klasyczne odniesienia. To krzesło drewniane z oparciem w kształt pionowych, zaoblonych elementów znakomicie prezentuje się nie tylko w pomieszczeniach użytku publicznego, ale i  w prywatnych nieruchomościach. Doskonale wygląda przy szklanym blacie dużego stołu, wyposażone w miękkie, tapicerowane siedzisko w modnym odcieniu. Krzesło designerskie A-1609 FINN to propozycja, która szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom tendencji new scandi. Styl skandynawski w nowoczesnym wydaniu cechuje się prostotą kształtów oraz zastosowaniem jasnych, naturalnych materiałów z przewagą drewna. Aranżuj, komponuj, kreuj własny, nowoczesny styl.