Domowe porady

Nietuzinkowa ceramika od firmy Olympia

Ceramika łazienkowa stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki i obejmuje takie elementy jak umywalki, miski WC czy bidety. Obecnie dużą popularnością na polskim rynku cieszą się produkty marki Olympia. Sprawdź, czym się wyróżniają oraz na co warto zwrócić uwagę, dokonując wyboru ceramiki do nowej łazienki.

Włoski design w najlepszym wydaniu

Firma Olympia to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży, która powstała w 1979 roku we Włoszech. Ceramika łazienkowa Olympia to połączenie najwyższej jakości z ciekawym, niekonwencjonalnym wzornictwem, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Umywalki, misy WC oraz bidety Olympia wyróżniają się nietuzinkową formą, a także bogactwem kolorów i wykończeń. Oferta włoskiego producenta jest bardzo szeroka i różnorodna. Zainteresowani znajdą tam zarówno klasyczną białą ceramikę, jak i modele przykuwające uwagę swoim stylowym designem i matowym wykończeniem.

Wbrew powszechnie panującym przekonaniom, ceramika łazienkowa z wyższej półki to nie tylko atrakcyjny wygląd i wysokie ceny, ale także przede wszystkim o wiele lepsza jakość, która przekłada się na komfort użytkowania oraz gwarancja wieloletniej niezawodności i trwałości produktów. Pełną ofertę produktów marki Olympia, dostępnych w przystępnych cenach znajdziesz na stronie sklepu internetowego www.swiatlazienek.com.pl

Ceramika łazienkowa Olympia – jaką wybrać?

Urządzasz nową łazienkę? Zastanawiasz się, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, wybierając ceramikę łazienkową? Jednym z najważniejszych jest oczywiście rozmiar łazienki. Jeżeli dysponujesz przestronnym wnętrzem, to masz tak naprawdę pełną swobodę wyboru. Pomieszczenie możesz wyposażyć w dwukomorową umywalkę, misę WC oraz bidet. W sytuacji, kiedy dysponujesz ograniczoną przestrzenią, musisz dokonać odpowiedniego wyboru.

Ceramikę łazienkową należy dobierać nie tylko pod kątem wielkości pomieszczenia, ale także stylu, w jakim planujemy urządzić wnętrze, tak aby wszystko tworzyło harmonijną całość. Jednym z najprostszych rozwiązań jest zakup ceramiki łazienkowej z tej samej serii jak np. Olympia Ceramica Synthesis czy Olympia Clear, wówczas zyskasz pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasowały, dzięki czemu stworzona aranżacja będzie spójna. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup elementów pochodzących z różnych kolekcji, zadbaj o to, aby były one wykonane z tego samego materiału i zachowane najlepiej w identycznej lub zbliżonej kolorystyce.