Informacje

Oświetlenie glamour w sypialni i gabinecie

Potrzebujesz w swoim życiu odrobiny luksusu? Jesteś na etapie urządzania swojego nowego domu, który chcesz przygotować w swoim niepowtarzalnym stylu? Oświetlenie glamour sprawdzi się doskonale w takich warunkach. Sprawi, że nawet najbardziej klasyczne wnętrze nabierze nowego charakteru oraz zapewni optymalną ilość światła.

Dlaczego styl glamour?

Lampy glamour posiadają swój indywidualny charakter i styl, który ciężko kopiować. Mówiąc o nim, często mamy przed oczami kryształowe żyrandole lub lampy wiszące. Jednak kryształowe lampy to nie wszystko, co ten styl ma do zaoferowania. Obecny, nowoczesny glamour to abstrakcyjne kształty, mocne oświetlenie, zwielokrotnione przez dużą ilość kryształków, precyzyjnie rozmieszczonych wokół lampy. W ten sposób oświetlenie w stylu glamour jest chętnie oglądane w licznych domach, gdzie stanowi nie tylko element wyposażenia wnętrz, ale również ich ozdobę.

Oświetlenie glamour w sypialni

Lampy glamour, takie jak lampka nocna kryształki sprawdzi się w sypialni, nadając jej romantycznego charakteru. Dzięki swojej lekkości, zarówno lampa wisząca jak i stojąca, zapewni odpowiednie oświetlenie, bez zbędnego dominowania reszty akcesoriów znajdujących się w pomieszczeniu. Lampa glamour nad łóżkiem stanowi nowoczesne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się wieczorami, podczas czytania książek w łóżku lub rozmów, prowadzonych bez konieczności dużej ilości światła.

Lampy glamour w gabinecie

Żyrandol glamour jest wyjątkową dekoracją, jednak często pasuje do salonu lub sypialni, mniej do gabinetu. W tym pomieszczeniu sprawdzi się oświetlenie takie jak znajduje się w ofercie Milagro lampy. Doskonałe źródło światła, zachowujące połączenie nowoczesności oraz stylu glamour. Sprawia, że gabinet współgra z resztą pomieszczeń urządzonych w tym stylu, jednocześnie zachowując swoją odrębność oraz wprowadzając nastrój skupienia, który jest bardzo pomocny podczas pracy.

W gabinecie warto postawić na żyrandol oraz lampkę biurkową. Liczba źródeł światła powinna być dostosowana do liczby stanowisk pracy. Jeżeli pracujesz tylko przy biurku, dwa źródła w zupełności wystarczą. Jednak jeżeli dodatkowo korzystasz z biblioteczki oraz kanapy lub fotela znajdujących się obok nich, warto pomyśleć o dodatkowym źródle światła w postaci dużej lampy stojącej umieszczonej obok miejsca do siedzenia. W ten sposób zyskasz dodatkowe oświetlenie oraz umożliwisz oszczędność prądu, jeżeli potrzebujesz jedynie zagłębić się w lekturze, bez konieczności przemieszczania się po gabinecie, a co za tym idzie, światła płynącego z żyrandola.