Prosty sposób na organizację strefy przechowywania

Przechowywanie odzieży w sypialni, garderobie, pokoju dziecięcym lub przedpokoju stanowi wyzwanie. Dopasowanie odpowiedniej szafy pozwala zaadaptować dostępną przestrzeń oraz zapewnia wszystkim Twoim ubraniom zachowanie odpowiedniego kształtu i jakości materiałów. Nowoczesne szafy z szufladami gwarantują nie tylko funkcjonalność, ale i doskonały wygląd strefy przechowywania. Wybierz model, który wpisuje się w styl pomieszczenia.

Nowoczesne szafy z szufladami i drzwiami przesuwnymi do Twoich wnętrz

Szafy z drzwiami przesuwnymi dedykowane są w szczególności do pomieszczeń, w których nie zmieszczą się szafy z drzwiami uchylnymi. Znakomicie sprawdzają się również w pomieszczeniach, utrzymanych w nowoczesnym stylu aranżacyjnym. Minimalistycznie prezentujące się, nowoczesne szafy z drzwiami przesuwnymi mogą być wyposażone w pojemne szuflady na prowadnicach rolkowych. Dzięki szufladom szafa staje się jeszcze bardziej funkcjonalna. Widoczne z zewnątrz dodają meblom stylowego charakteru, ukryte za frontem przesuwnym wzmacniają minimalistyczny efekt.

Szafy z szufladami i frontem lustrzanym, aby zwiększyć przestronność

W pomieszczeniach, w których brakuje naturalnego światła lub w tych, które należą do niedużych, warto ustawić szafę z drzwiami przesuwnymi, której fronty stanowią duże lustra. Umieszczone pod nimi szuflady pozwalają przed wyjściem z domu dobrać akcesoria, łatwo dostępne w przedpokojowej szafie z lustrem. Nie zapomnisz już o rękawiczkach w chłodne dni. Szafa z lustrem i szufladami jest modelem niezwykle praktycznym nie tylko w przedpokoju. Z łatwością skomponujesz całą stylizację, gdy będziesz mieć łatwy dostęp do schowanych w szufladzie akcesoriów.

Szafy z szufladami i drzwiami łamanymi – stylowe i komfortowe w użyciu

Nowoczesne, szerokie szafy z drzwiami łamanymi posiadają jedną z największych pojemności w swojej klasie. Szafy z szufladami w środku i drzwiami łamanymi dostępne w modnych odcieniach o połyskującym wykończeniu to meble, które doskonale wkomponują się w wystrój stylowej sypialni. Białe, szare, a może czarne? Która szafa sprawdzi się u Ciebie? Szuflady, widoczne na zewnątrz zapewniają aranżację nowoczesnego pomieszczenia bez konieczności wyposażenia go w osobny mebel – komodę. Szafa z szufladami pomieści odzież, akcesoria i bieliznę. Ułóż w niej odzież codzienną, zawieś płaszcze i spodnie, a w szufladach schowaj bieliznę. Kompaktowa szafa jest zorganizowana dla Ciebie, a jej praktyczne rozmieszczenie półek i drążków gwarantują miejsce dla wszystkich ubrań.