Meble dla domu

Przepis na kuchnię według Pascala Brodnickiego

Kuchnia to domowe centrum nie tylko kulinarnych zmagań, ale i miejsce, budujące atmosferę domu, skupiające najbliższe nam osoby, członków rodziny i przyjaciół. Tutaj odkrywamy nowe smaki, degustujemy, biesiadujemy, by w końcu odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy. Poznaj przepis na kuchnię według Pascala Brodnickiego, stworzoną przez firmę Halupczok, która swoją mistrzowską szkołę projektowania i wytwarzania mebli na wymiar, doskonali od ponad 15 lat.

Funkcjonalność to priorytet w kuchni Pascala

Kuchnia Pascala to kuchnia wykonana na miarę, pełna spersonalizowanych rozwiązań. Stworzenie tego wnętrza poprzedziła dogłębna analiza oczekiwań i potrzeb Pascala, wynikających z kulinarnej pasji oraz zawodu szefa kuchni, jaki wykonuje. Za priorytet w swojej kuchni Pascal uznał funkcjonalność. To ona stała się głównym drogowskazem dla zespołu Halupczok przy jej projektowaniu. Kuchnia Pascala- funkcjonalna i praktyczna zarazem, łączy w swoim projekcie nieszablonowy design z ergonomią przestrzeni, sprawiając, że nawet w niewielkim wnętrzu, Pascal ma możliwość zmieścić wszystko, co konieczne podczas codziennego kreowania nowych smaków. Każdy element wyposażenia w jego kuchni jest na wyciągnięcie ręki, co daje oszczędność czasu podczas poszukiwań niezbędnych kuchennych akcesoriów. Spersonalizowane odległości pomiędzy sprzętami, podobnie jak zachowanie tzw. trójkąta roboczego w ich układzie to “must have” każdej nowoczesnej kuchni na wymiar, także tej, w której gotuje na co dzień Pascal Brodnicki. Sprzęty AGD kreujące kuchnię na majstersztyk praktyczności, również dobrano mając na względzie wyjątkowe oczekiwania Pascala co do użyteczności tego wnętrza.

Spotkania w kuchni Pascala

Sercem kuchni Pascala jest wyspa kuchenna, zaprojektowana w oparciu o indywidualne potrzeby szefa kuchni. Począwszy od jej blatu roboczego, którego długość dopasowano do oczekiwań użytkownika- precyzyjnie dobrany jego wymiar – 130 cm, daje swobodę kulinarnych działań. Przestrzeń z drugiej strony wyspy, dzięki temu, że pomieści kilka osób naraz, daje szanse gościom i przyjaciołom odwiedzającym Pascala, towarzyszyć mu podczas jego kulinarnych przedsięwzięć. Zamysł ulokowania zmywarki w wyspie, tuż obok pojemnych szuflad, w których Pascal przechowuje naczynia, jest przemyślanym z góry zabiegiem. Umyte talerze i inne elementy zastawy, szybko i z łatwością, można odłożyć na swoje miejsce, nie tracąc czasu na zbędne ruchy, czy dodatkowe kroki. Umieszczenie płyty grzewczej w blacie wyspy kuchennej, daje możliwość stałego kontaktu z gośćmi siedzącymi po drugiej stronie wyspy. Tak zaprojektowana kuchnia Pascala zachęca do spotkań i wspólnego gotowania.

Meble kuchenne Halupczok

Kuchnia Pascala to przestrzeń zorganizowana

Funkcjonalne szuflady z przegródkami to nieodzowny element porządkujący przestrzeń w kuchni Pascala Brodnickiego. Autorskie systemy segregujące marki Halupczok oraz maty antypoślizgowe zamontowane wewnątrz szuflad, pozwalają utrzymać sztućce i przybory kuchenne w ładzie oraz z łatwością sięgnąć po pożądaną w danej chwili rzecz. Głębokie, podświetlone szafki skryte w kuchennej wyspie, również dedykowane są utrzymaniu porządku. Bliskość spiżarni wypełnionej mnóstwem pojemnych szuflad i półek, zachowuje przy gotowaniu ergonomię ruchów, pozwalając harmonijnie przemieszczać się po kuchennym królestwie. Zobacz inne sprytne triki w aranżacji kuchni Pascala: https://www.youtube.com/watch?v=WNz6mWp6Qvw&t=4s

Meble kuchenne Halupczok

W kuchni Pascala króluje nowoczesna klasyka

Frezowane drewniane fronty meblowe o barwie przygaszonej szarości w kuchni Pascala, to klasyczne elementy w nowatorskiej odsłonie. Całość projektu prezentuje nowoczesną stylistykę z domieszką stylu skandynawskiego. Blat wyspy kuchennej stworzony z odpornego na zarysowania i uderzenia materiału,  imitującego naturalny marmur, zachwyca swoim deseniem. Srebrne uchwyty meblowe zostały dobrane tak, by aranżacyjnie korespondować z szarością frontów. Nowoczesna linia kuchni, skrywająca za frontami mebli kuchennych, niezbędny sprzęt i akcesoria wprowadza ład i porządek. Spiżarnia, lodówka oraz wysoka szafa typu cargo- tworzą kompleksową zabudowę funkcjonalnej kuchni Pascala, stworzonej na wymiar jego praktycznych oczekiwań i kulinarnych aspiracji. 

Elegancka kuchnia Pascala jest sercem jego domu- zawsze uporządkowana przestrzeń sprzyja gotowaniu z pasją. Według Pascala “kuchnia musi być piękna, mieć duszę, ale najważniejsze- musi być praktyczna”. Poznaj inne propozycje funkcjonalnej kuchni na wymiar https://meble-halupczok.pl/pl/.

Meble kuchenne Halupczok
Meble kuchenne Halupczok