Dom dla rodziny

Czy to dobry moment na remont łazienki?

Aktualna sytuacja wywróciła do góry nogami całą dotychczasową rzeczywistość. Zostaliśmy zmuszeni do pozostania w swoich domach i ograniczenia dotychczasowych aktywności. Część osób zastanawia się jak przetrwać ten trudny czas izolacji i szuka pomysłu na to jak go konstruktywnie wykorzystać.

Wiele osób postanowiło spożytkować ten czas na remont w swoich domach i mieszkaniach. Czy to na pewno dobry moment na takie inwestycje? Przekonamy Cię, że tak.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dla wszystkich najważniejsze jest teraz bezpieczeństwo. Mimo, że markety budowlane funkcjonują w miarę normalnie, dłuższe wizyty w sklepach nie są teraz wskazane. Dlatego idealnym rozwiązaniem są zakupy w sklepie internetowym. To nie tylko bezpieczna, ale również bardzo wygodna opcja. Zamówić możesz dosłownie wszystko – ceramikę, płytki łazienkowe oraz całe wyposażenie łazienki. Jeśli chodzi o płytki bez wychodzenia z domu możesz przejrzeć wszystkie kolekcje znanych producentów jak np. Cersanit. Warto wybierać sklepy, które mają kompleksową ofertę, gdzie oprócz glazury zamówisz również wannę, umywalkę, wc, armaturę czy kabiny prysznicowe. Dzięki temu w jednym sklepie możesz zamówić wszystko co jest niezbędne do wykonania remontu. Oprócz wygody takie rozwiązanie jest korzystne także ze względów finansowych – przy zamówieniu większej ilości asortymentu możesz liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty. Cały zamówiony asortyment dociera do ciebie kurierem, odpowiednio zapakowany. Nie musisz nawet mieć kontaktu bezpośredniego z dostawcą, a więc bezpieczeństwo jest w pełni zachowane.

Wiele osób ma obawy przed zamawianiem płytek online. Tymczasem warto wejść na zdjęcia przykładowego sklepu https://www.eplytki.pl/plytki-lazienkowe/cersanit.html by się przekonać, że zdjęcia asortymentu są bardzo dobrej jakości i świetnie oddają rzeczywisty wygląd ceramiki. Czołowi producenci, jak np. Cersanit dbają o to by klienci mogli wygodne przeglądać produkty nie wychodząc z domu. Jeśli mimo to masz wątpliwości sprawdź dostępność wybranych płytek w najbliższym sklepie w swojej okolicy. Pojedź by obejrzeć je „na żywo” i przekonać się czy to rzeczywiście właściwy wybór. A potem możesz zamówić je online – zyskując wygodę, czas i więcej gotówki w portfelu.

Ekipa budowlana

Gdy masz już materiały pozostaje jeszcze wybór ekipy budowlanej. Jeśli nie możesz wykonać remontu samodzielnie, bo np. nie masz takiego doświadczenia lub boisz się, że coś pójdzie nie tak możesz zatrudnić fachowców. Pamiętaj tylko by podczas współpracy zachować maksimum bezpieczeństwa, kontaktować się bezpośrednio tylko gdy to jest niezbędne, np. gdy trzeba omówić wizję nowej łazienki. Do tego stosować maseczki ochronne i preparaty antybakteryjne.